Maksim Grup İstanbul & Marmara Bölge Ofisi

Tel (+90) 212 482 26 02
Gsm (+90) 532 254 56 27
info@maksimgrup.com

Maksim Grup

Tel (+90) 242 316 36 25
Tel (+90) 242 316 36 23
Fax (+90) 242 316 36 24
Gsm (+90) 533 816 82 88
info@maksimgrup.com

Konserler & Festivaller

Maksim Grup

  • Konser
  • Festival
  • Etkinlik
  • Açılış
  • Düğün & Nişan
  • Daha fazlası

Bir konser organizasyonunu nasıl gerçekleştiriliriz. Konser organizasyonları tarafımızdan büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirilmektedir. Ekibimiz organizasyonu düzenleyecek olan şirket veya sponsor firma iletişime geçerek konser tarihini, yerini ve zamanı belirleriz. Bu üç etken konser için çok önemli bir düzenleme olacaktır. Konserin yapılacağı yer belirlendikten sonra konser tarihi seçimi yapılır. Tarih seçimi yaparken özel bir tarih olmadığı takdirde konser tarihi belirlenen ay veya hafta içerisinde bir gün seçilerek yapılır. Konser tarihini belirlerken öncesinde o güne ait hava koşullarını önceki senelerdeki durumuna ve meteorolojiye danışarak yaparız. sonrasında konseri düzenlenecek olan sanatçıyla görüşüp müsait ligi ile ilgili görüşüp bütçesini hesaplayıp konser veren firmaya veya sponsor şirkete sunumunu gerçekleştiririz. Konser yapılacak olan mekan ile görüşüp yerin bize o gün için ayrılmasını sağlarız. Sanatçının talep ettiği ses ışık ve sahne düzenini oluştururuz. Güvenlik önlemlerini polis teşkilatından veya özel güvenlik şirketlerinden hizmet alarak sağlarız. Yeteri kadar ambulans ve acil durum birimlerini konser sırasında bulundururuz. Sonrasında ise konser bileti fiyatları hesaplanıp sponsor medya yardımıyla veya reklam mecralarınca halka duyurularını yapmaktayız. Konser iştirakçilerinin 3. Şahıs mali mesuliyet sigortarını sigorta firmasının koşulları altında düzenleriz Konserde sanatçının söyleyeceği şarkıların telif hakları belirli şirketlere ödenir. Öncesinden kestirilemeyen doğal afet, deprem, su baskını gibi durumlar içinde konser iptal sigortası düzenlenir. Böylelikle doğabilecek zararların telafisi de yapılmış olur. Her hangi bir aksilikten kimse mağdur olmaz. Maksim Grup da hiçbir işi şansa bırakmamaya özen gösteririz ve böylelikle herkes mutlu ve huzurlu bir şekilde yaptığımız konser organizasyonundan ayrılır.

Maksim Grup

YUKARI

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.

I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees, and but a few stray gleams steal into the inner sanctuary, I throw myself down among the tall grass by the trickling stream; and, as I lie close to the earth, a thousand unknown plants are noticed by me: when I hear the buzz of the little world among the stalks, and grow familiar with the countless indescribable forms of the insects and flies, then I feel the presence of the Almighty, who formed us in his own image.

Duis dictum tristique lacus, id placerat dolor lobortis sed. In nulla lorem, accumsan sed mollis eu, dapibus non sapien. Curabitur eu adipiscing ipsum. Mauris ut dui turpis, vel iaculis est. Morbi molestie fermentum sem quis ultricies. Mauris ac lacinia sapien. Fusce ut enim libero, vitae venenatis arcu. Cras viverra, libero a fringilla gravida, dolor enim cursus turpis, id sodales sem justo sit amet lectus. Fusce ut arcu eu metus lacinia commodo. Proin cursus ornare turpis, et faucibus ipsum egestas ut. Maecenas aliquam suscipit ante non consectetur. Etiam quis metus a dolor vehicula scelerisque.

Nam elementum consequat bibendum. Suspendisse id semper odio. Sed nec leo vel ligula cursus aliquet a nec nulla. Sed eu nulla quam. Etiam quis est ut sapien volutpat vulputate. Cras in purus quis sapien aliquam viverra et volutpat ligula. Vestibulum condimentum ultricies pharetra. Etiam dapibus cursus ligula quis iaculis. Mauris pellentesque dui quis mi fermentum elementum sodales libero consequat. Duis eu elit et dui varius bibendum. Sed interdum nisl in ante sollicitudin id facilisis tortor ullamcorper. Etiam scelerisque leo vel elit venenatis nec condimentum ipsum molestie. In hac habitasse platea dictumst. Sed quis nulla et nibh aliquam cursus vitae quis enim. Maecenas eget risus turpis.